Держслужбовці отримають службове посвідчення з безконтактним електронним носієм

Опубліковано в 14:12 В Україні, Важливі, Новини, У районі, У регіоні    420

Уряд прийняв рішення про впровадження єдиного зразка бланка службового посвідчення посадових осіб і працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабміну. Такі бланки службових посвідчень пропонується виготовляти за єдиним зразком в форматі пластикової карти типу ID-1 з безконтактним носієм.

Відповідну постанову № 1137 було прийнято на урядовому засіданні 27 грудня 2018 року.

Встановлено, що службові посвідчення, видані до набрання чинності цією постановою, є чинними протягом строку, на який вони видані. До забезпечення видачі службового посвідчення з безконтактним електронним носієм посвідчення оформляються з використанням бланків попередніх зразків.

Секретаріату Кабміну, міністерствам та іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади надано 6-місячний термін для забезпечення відповідних органів бланками службового посвідчення з безконтактним електронним носієм.

Бланк службового посвідчення посадових осіб і працівників органів виконавчої влади та Секретаріату Кабміну з безконтактним електронним носієм виготовляється у формі пластикової карти формату ID-1, що містить безконтактний електронний носій, розміром 54 х 85,6 мм. У бланк посвідчення імплантовано безконтактний електронний носій, який відповідає вимогам ISO / IEC 14443 щодо запису та зчитування даних.

На лицьовій стороні бланка посвідчення надруковано чотири захисних сітки нерегулярної структури, які створюють зображення у вигляді орнаментального малюнка з елементами гільешной розетки.

На зворотному боці бланка посвідчення надрукована захисна сітка сірого кольору регулярної структури.

На тлі сітки надруковано стилізоване зображення малого Державного Герба України та смуги, які виконані квітами синього і жовтого кольорів.

Також фарбою синього кольору надруковано слово “ПОСВІДЧЕННЯ”.

Уздовж смуг в кольорі сірої сітки виконаний позитивний повторюється мікротекст “УКРАЇНА”.

У лівій частині бланка посвідчення оптико-змінної фарбою надруковано способом трафаретного друку стилізоване зображення карти України.

Персоналізація бланка посвідчення здійснюється способом кольоровий термопечати і містити як візуальну інформацію про посадову особу, його статус і повноваження, так і інформацію, яка буде занесена в безконтактний носій.

Необхідність прийняття рішення обумовлена розрізненістю форм бланків посвідчень. Оскільки в основному службові посвідчення виготовляються у формі паперових книжечок, це робить такі посвідчення легкодоступними до підробки, а також впливає на можливість достовірності встановлення особи власника посвідчення та визначення правомірності його представницьких повноважень.

Постанова набула чинності 29 грудня 2018 року.

Інформує: Пологівський районний відділ державної виконавчої служби у Запорізькій обл.

Залишити відповідь