Десятий день пологівці без газу. Що далі?

Опубліковано в 13:58 Важливі, Новини, У Пологах    618

Ця ситуація в багатьох викликала шквал обурення та невдоволення.

«Ходять чутки, мов за поновлення пiдключення до мережi газу вимагають 900 грн».

«До грошей ще не дійшло, але підключить не захотіли, мовляв, що немає договору на обслуговування імпортної газової плити, схоже на нову схему заробітку грошей».

«Якщо імпортна газова техніка, то потрібен договір на обслуговування, заклечається в ТСЦ «Теплотех», окрім нього у нас в місті немає нікого, ще потрібен акт на вентиляційний канал. Працівники перевіряють відповідність техніки на момент включення газу, якщо щось не відповідає, то виписують попередження і протягом місяця треба вирішити питання».

Та як насправді, ми дізнавалися в начальника управління зовнішніх комунікацій ПАТ «Запоріжгаз» Галустової Наталії:

«Зараз йде підключення газу згідно Правил безпеки систем газопостачання. Є певна процедура підключення газу після ремонтних робіт, яка передбачає контакт з власником кожного приватного будинку чи квартири. Не всі бувають вдома в той час, коли приходять наші працівники. В таких випадках можна зателефонувати на номер 104 і викликати «аварійку» в той час, коли це зручно, але поки не стемніє. Є бригади, які чергують і на вихідних, щоб вирішити газове питання.

Для підключення газу, необхідно надати такі документи: акт перевірки димових та вентиляційних каналів. В приватних будинках акти перевіряються перед початком опалювального сезону та після. В багатоповерхових будинках такі перевірки здійснюються раз на рік. Також обов’язково повинен бути договір на обслуговування імпортного газового обладнання.

Звичайно, є випадки, коли цього не достатньо. Є лічильники, в яких протермінований строк повірки лічильника. Таких абонентів ми не маємо права підключати, бо це безпека. На жаль, деякі люди, які з невідомих причин не дають знімати лічильник, категорично забороняють. Тому ми закликаємо людей не чинити опір працівникам «Запоріжгазу», а ставитися до цього з розумінням, це наша з вами безпека. Все має бути в відповідному стані: шланги, крани, лічильники та інше газове обладнання.

На даний момент газ підключили 230 абонентам. До вечора планується підключення ще 200. Бригада газовиків працює в посиленому режимі», – повідомила Наталія Віталіївна.

Нагадаємо, ми писали:

761 оселя у Пологах БЕЗ ГАЗУ: Що відомо про наслідки аварії на водоводі та газопроводі? ВІДЕО

Алла Гончар

Залишити відповідь