Детально про нападників на пологівських підприємців, і не тільки (ФОТО+ВІДЕО)

Опубліковано в 18:24 В Україні, Відео-галаеря, Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У регіоні, Фото-галерея    1 619

Нацполіція затримала групу чоловіків, підозрюваних в розбої на території Запорізької області.

У середу, 11 жовтня, в Одесі після чергового розбійного нападу, скоєного в Херсонській області, в ході спецоперації була затримана група чоловіків. Протягом декількох років угруповання орудувала на запорізьких дорогах і дорогах інших областей, повідомляє Департамент комунікацій Національної поліції України.

Правоохоронці документували злочинну діяльність групи. Чоловіки діяли за однією схемою, зупиняючи транспорт потенційних жертв за допомогою саморобних шипів. Після, погрожуючи зброєю, відбирали у підприємців цінні речі і зникали.

В останній раз вони встигли пограбувати мікроавтобус в Херсонській області, після чого угруповання і затримали. Сімох, вихідців з Кавказу, затримали в момент, коли вони ділили вкрадене майно і гроші. Ще двох, керівних нападом, затримали за іншими адресами.

Раніше, угрупування вже попадались на подібних злочинах. Тоді вони нападали на людей, які ночували в автомобілях під час поїздок. П’ятьох учасників банди затримали навесні 2016 року, але всі вони через якийсь час опинилися на волі.

Протягом декількох років чоловіки орудували на території Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.

Сім з дев’яти членів групи раніше були судимі за корисливі злочини, ще один – за вбивство. У Національній поліції зазначають, що групу створили в Горлівці Донецької області, але з початком бойових дій перемістилися на мирну територію України. Також, є підтвердження, що деякі учасники групи воювали на стороні незаконних збройних формувань в АТО.

Джерело: reporter-ua.com

Залишити відповідь