Дівчата-футболістки отримали обновки 📷

Опубліковано в 17:52 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    479

У травні 2020 року Громадська організація «Пологівська міська федерація футболу» за сприяння Пологівської міської ради взяла участь у конкурсі проєктів на отримання мікро-грантів для громад.

Завдяки ініціативі, реалізованій за кошти програми «Конкурсу мікро-грантів» від БО «БФ «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини, дівоча футбольна команда, створена з числа учениць комунальної установи «Семенівський заклад дошкільної та загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Пологівської міської ради, отримала футбольне обладнання.

Сьогодні, 6 серпня, під час проведення другого етапу Відкритої першості Пологівської ОТГ з міні-футболу серед вуличних команд дівчата отримали обновки. Тепер вони зможуть використовувати манішки, воротарські рукавички, наколінники, налокітники, еластичні бандажі для голіностопу та сітки для футбольних воріт.

Юних футболісток привітав міський голова Юрій Коноваленко. Він зазначив, що спеціалісти міської ради постійно в пошуці цікавих проєктів і мікро-грантів для мешканців Пологівської громади. Дуже приємно, що заявки пологівців відбирають для участі. На територію громади вже вдалося залучити кілька мікро-грантів. Цей мікро-грант, безперечно, сприяє розвитку спорту. Організаторам дуже сподобалося те, що на території є дівоча футбольна команда, тому і перевагу віддали саме цій заявці.

Юрій Анатолійович також повідомив, що для дівчат закуплять новеньку форму. Він побажав їм перемог і подарував сувенірні магніти з краєвидом рідної для них Семенівки, виготовлені до Дня громади.

Юні футболістки продовжили змагання вже в обновках. І вони, і їхній тренер Інна Чепіжко, і керівництво Пологівської ОТГ вдячні Благодійному фонду «Карітас Запоріжжя» та уряду Німеччини за чудову ініціативу і підтримку.

Повідомляють на сайті Пологівської міськради

Залишити відповідь