«ДіЯ» вже діє офіційно. Тепер все більше послуг онлайн

Опубліковано в 10:05 Актуально, Без рубрики, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    529

27 послуг онлайн вже доступні українцям по всій країні. До 30 березня державна електронна платформа працювала в тестовому режимі, але навіть на таких умовах близько тисячі кабінетів вже створено українськими користувачами.

Стати підприємцем, змінити вид діяльності, оформити довідку про несудимість, допомогу при народженні, оформити ліценцію чи зробити витяг з реєстрів – тепер має все це бути зручнішим, доступнішим і без бюрократичного втручання.

Також громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п’яти державних реєстрів. Для цього на порталі «Дія» необхідно зареєструватися у власному Кабінеті громадянина. Таким чином кожен охочий отримає доступ до інформації винятково про себе.

Ще більше «людських» послуг обіцяють додати вже зовсім скоро: найближчим часом на порталі з’являться оптимізовані послуги з прописки дитини онлайн, послуги у сфері будівництва, соціального захисту та реєстрації юридичних осіб.

У Кабінеті громадянина надаватиметься доступ до особистої інформації в державних реєстрах. Зараз підключено п’ять реєстрів:

  •       Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  •       Державний реєстр речових прав на нерухоме майно
  •       Єдиний державний реєстр зареєстрованих транспортних засобів та їх власників Міністерства внутрішніх справ
  •       Державний земельний кадастр
  •       Державний реєстр обтяжень рухомого майна

Для отримання послуги на порталі «Дія» необхідно мати електронний підпис, також можна авторизуватися за допомоги цього сервісу.

А ви вже стали користувачем державної порталу «ДіЯ»?

Залишити відповідь