Для безробітних у Пологах було проведено «Презентацію Пологівського Локомотивного депо»

Опубліковано в 13:35 Новини, У Пологах, У районі    473

Один з важливих заходів щодо налагодження плідної співпраці з роботодавцями – кадрове забезпечення підприємств кваліфікованими спеціалістами. Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення «Презентацій роботодавця».

Для безробітних, що шукають роботу, 12 грудня у Пологівській районній філії було проведено «Презентацію Пологівського Локомотивного депо».

В заході прийняла участь начальник ВК «Локомотивного депо» м. Пологи – Чичерова Л.М. яка надала інформацію щодо можливості організації індивідуального навчання зареєстрованих безробітних за професіями: «Слюсар з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання», «Просочувальник електротехнічних виробів», «слюсар-електрик з ремонту електроустаткування», «слюсар з ремонту рухомого складу».

Навчальний заклад забезпечує теоретичне навчання для здобуття вищезазначених професій. Бажаючим навчатися надається проживання у гуртожитку на цей період. Виробнича практика здійснюється за майбутнім місцем працевлаштування у роботодавця, а саме – «Пологівське локомотивне депо» регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Також, Чичерова Л.М. розповіла про актуальні вакансії та запросила безробітних відвідати підприємство для подальшої співпраці.

За більш детальною інформацією звертатись до Пологівської районної філії за тел. 2-37-76.

Інформує: Пологівська районна філія Запорізького обласного центру зайнятості

Залишити відповідь