Для щастя малечі багато не потрібно! Діти пільгових категорій у Пологах опинились у казці (ФОТО)

Опубліковано в 10:52 Новини, У районі, Фото-галерея    416

Учора, 20 грудня, у розважальному центрі “Юність”, за участі волонтерів Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України пройшов новорічний ранок для дітей із родин пільгових категорій.

Море позитиву, радості та веселощів отримали маленькі гості святкового дійства. Вони на мить опинились у справжній казці, де діють закони чар і створюються дива. Кожному – від найменшого до найстаршого приділялась особлива увага.

Малечу розважала група аніматорів із м. Бердянськ. Діти познайомились зі Снігуронькою, Ноликом із “Фіксиків”, чарівним Песиком, та грали з ними у різноманітні цікавинки, розповідали вірші, водили хороводи, і просто бавились від душі, а разом із Дідом Морозом запалили головний атрибут Нового року – ялиноньку. Також, дітей пригостили солодощами та запропонували переглянути цікавий мультфільм.

– Такі заходи нами проводяться щорічно, і вже є гарною, доброю традицією – дарувати радість, зарядити новорічним настроєм та приділити увагу тим, хто найбільше цього потребує. Сьогодні, на свято до нас прийшли близько 70 дітей із родин пільгових категорій, і повірте, кожен із них вартий такої казки. Ми щиро дякуємо усім, хто нам допоміг в організації такого дійства та фінансово підтримав. – говорить голова Пологівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Наталя Плетінь.

Організатори дякують пологівським підприємцям за фінансову допомогу: Андрію Чеберку, Геннадію Суходолі, Юрію Лагоді, Ігорю Сніжку, Андрію Кошовому. Також, за допомогу в організації дійства – РГ «Церква Міжнародний Центр Євангелія», та за надане приміщення – адміністрації РЦ “Юність”.

Залишити відповідь