До карантинних заходів у Пологах внесено зміни і доповнення

Опубліковано в 12:41 Важливі, Новини, У Пологах    2 628

Це стосується пасажироперевезення та торгівлі у Пологах.

26 березня міським головою Юрієм Коноваленкм підписане розпорядження № 72 «Про внесення змін та доповнень до заходів превентивного характеру, пов’язаних з реалізацією карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади, затверджених розпорядженням міського голови від 12.03.2020 № 60». На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 239, внесено зміни та доповнено заходи карантинного режиму в Пологівській ОТГ.

Зокрема, карантинні заходи продовжено до 24 квітня.

У змінах значиться:

  • в одному транспортному засобі та автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах, кількість пасажирів, не повинна одночасно перевищувати половини кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу та визначених у реєстраційних документах;
  • дозволено роботу суб’єктів господарювання у сфері роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, банківської та страхової діяльності із запровадженням режиму роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1.5 метри із встановленням спеціальних позначок.

Ознайомитися зі змінами можна у переліку заходів превентивного характеру, пов’язані з реалізацією карантинного режиму на території Пологівської міської об’єднаної територіальної громади.

Залишити відповідь