ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ СПЛАЧЕНО ПОНАД 1,9 МЛН ГРН ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ

Опубліковано в 8:26 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У районі, У регіоні    409

У серпні 2020 року Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області було організовано та успішно проведено 5 земельних аукціонів з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. За їх результатами продано права оренди на 9 земельних ділянок площею 241,03 га.

Проведення цих земельних аукціонів дозволило у 2,1 рази збільшити розмір орендних платежів в порівнянні з їх стартовим розміром (121,84 тис. грн). Місцеві бюджети у результаті отримали 258,61 тис. гривень. Зазначені кошти протягом 7 років щорічно надходитимуть до місцевих бюджетів Запорізької області.

Найвищі показники орендної ставки у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки за цей період зафіксовано у Токмацькому районі на території Новопрокопівської сільської ради (148,6%) та у Пологівському районі на території Вербівської сільської ради (50,7%).

Загалом упродовж року у Запорізькій області з торгів були реалізовані права оренди на 42 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 988,23 га, річна орендна плата за які складає 1,904 млн гривень. Середній розмір річної орендної плати за результатами торгів склав 22,45% від нормативної грошової оцінки земель.

Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».

За матеріалами Урядового порталу

Залишити відповідь