ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Опубліковано в 10:31 Важливі, Новини, У районі    587

Шановні мешканці Пологівського району!

Наближається  початок   опалювального сезону 2018/2019 років. В районі завершується підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

В опалювальний період питання розрахунків  населення за отримані  житлово-комунальні послуги, особливо за спожиті енергоносії, набуває особливої актуальності.

Опалення житлових  будинків на території району здійснюється природним газом та електричною енергією.

Чи буде тепло в кожному будинку чи квартирі, залежить безпосередньо від  самих мешканців.

Нагадуємо,  що для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг громадянам призначається субсидія відповідно до Положення про порядок призначення субсидій.  Громадяни, яким вже призначена субсидія, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу.

У разі наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг житлова субсидія  не призначатиметься.

Отже,  шановні мешканці  багатоповерхових та індивідуальних житлових будинків, звертаємо увагу на необхідність своєчасного здійснення  платежів за спожиті  природний газ та електроенергію, що є запорукою  тепла та затишку у вашій оселі.

За інформацією відділу містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва і цивільного захисту райдержадміністрації

Залишити відповідь