ОГОЛОШЕНО ДОДАТКОВИЙ ПРИЙОМ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Опубліковано в 17:38 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    398

МІНІСТЕРСТВОМ ОБОРОНИ УКРАЇНИ ОГОЛОШЕНО ДОДАТКОВИЙ ПРИЙОМ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Вищі військові навчальні заклади оголошують додатковий прийом для здобуття вищої освіти за ступеннями “бакалавр”, “спеціаліст” та “магістр” за спеціальностями, формами навчання в межах ліцензованого обсягу.

До військових інститутів приймаються юнаки та дівчата, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання здобути вищу освіту віком від 17 до 21 року. Навчання здійснюється за кошти державного бюджету. Під час навчання курсанти забезпечуються безкоштовним житлом, обмундируванням, харчуванням і одержують грошове забезпечення. У казармах є необхідне побутове обладнання та забезпечені умови для повноцінного відпочинку.

Вступники, що виявили бажання вступити до вищих військових навчальних закладів для оформлення особової справи кандидата на навчання подають заяву з пакетом документів до Пологівського районного військового комісаріату до 7 серпня 2017 року.

Додатковий набір на навчання оголошують наступні вищі навчальні заклади:

  • Харківський національний університет повітряних сил ім. Івана Кожедуба;
  • Національна академія сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного;
  • Військова академія м. Одеса;
  • Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

З більш детальною інформацією та повним переліком спеціальностей можна ознайомитись у Пологівському РВК за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 4 (каб.7).

Пологівський районний військовий комісаріат

 

Залишити відповідь