До уваги водіїв та перевізників!!!

Опубліковано в 8:58 Важливі, Новини, У регіоні    538
‼️У зв’язку з ремонтом мосту через р. Молочна в Мелітопольському районі на автодорозі М-14 впроваджується на наступному тижні закриття дорожнього руху
У зв’язку з технологією виробництва та необхідністю проведення певних видів ремонтних робіт на мосту через р. Молочна на початку наступного тижня буде впроваджено закриття дорожнього руху на ділянці км 453+013 автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса — Мелітополь — Новоазовськ ( на м. Таганрог)
У відповідності до затвердженої з відповідним підрозділом Національної поліції України тимчасової схеми організації дорожнього руху, рух автотранспорту за об’їздом мосту здійснюється через об’їзну автомобільну дорогу загального користування державного значення М-14-03 Обхід м. Мелітополь (схема об’їзду додається).
❗️🕐 Остаточну дата закриття руху на вищезазначеній ділянці дороги М-14 буде повідомлено додатково!!!
📢 Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитись до тимчасових незручностей, які виникають у період проведення ремонтних робіт. Плануйте свої маршрути з урахуванням даної інформації.
Схема об’їзду ↓
Інформує: САД

Залишити відповідь