ДО УВАГИ ВПО! “Новий будинок, нові цілі, нове життя!”

Опубліковано в 13:48 Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    436

За 4 роки від початку конфлікту на cході України половина жителів Донбасу стали біженцями чи внутрішніми переселенцями. Безліч сімей вимушені були залишити свої домівки та переїхали в інші регіони України. Ці сім’ї втратили все що мали на малій Батьківщині. Звісно, для більшості таких сімей гостро стоїть питання відсутності власного житла.

Саме з цією метою фахівці із соціальної роботи Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для тих сімей, які належать до категорії внутрішньо переміщених громадян надають інформацію про Благодійну організацію «Міжнародний Благодійний Фонд «Спілка Українців Америки» діяльність якого направлена на задоволення та захист законних прав і свобод внутрішньо переміщених громадян України. Втілюється шляхом реалізації комплексу заходів та програм для забезпечення їх житлом. 

Благодійна допомога надається лише тим внутрішньо переміщеним громадянам, які володіють земельною ділянкою на не окупованій території України. (на будівництво індивідуального житлового будинку). 

Порядок звернення та подання документів на отримання благодійної допомоги

• Внутрішньо переміщені громадяни(особи), які виявили зацікавлення даною програмою можуть звернутися до Фонду шляхом:

– особистого звернення (офіс знаходиться за адресою, м. київ, вул.. Жилянська буд 58, офіс 1);

– телефонного звернення – (044) 246 62 00, (044) 246 61 97,  (044) 246 61 98

– заповнення онлайн-анкети на сайті – http://ua-foundation.org/ua/ 

• Будь-який вид звернення передбачає викладення причин та обставин в силу яких виникає потреба (необхідність) в отриманні благодійної допомоги.

• Звернутись до Благодійника можуть лише внутрішньо переміщені громадяни(особи) з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, які мають посвідчення внутрішньо переміщеної особи та постійно проживають на території України.

• При будь-якому виді звернення, громадяни отримують інформацію про Програму, додаткові роз’яснення та перелік документів на отримання благодійної допомоги.

• В 30-ти денний термін, від дня звернення, особи,які звернулись до Фонду та мають намір отримати допомогу, зобов’язані особисто подати Заяву встановленої форми та пакет документів за місцем знаходження Фонду.

• Всі копії документів, які додаються до Заяви в обов’язковому порядку, мають бути нотаріально засвідченими.

!!!УВАГА!!!

• Благодійна допомога за даною програмою надається ВИКЛЮЧНО для будівництва індивідуального житлового будинку на не окупованій території України.

• Всі інші витрати – виготовлення проектно-кошторисної та будівельної документації, отримання дозволів, ліцензій, введення помешкання в експлуатацію, набуття земельної ділянки, здійснюється лише за рахунок Одержувача допомоги.

За інформацією Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Залишити відповідь