До відома пологівців: Не маєте можливості доглядати дитину до трьох років? – Вам допоможе МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ

Опубліковано в 13:52 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Цікаво та корисно    364

Починаючи з 1 січня 2019 року вступив в дію порядок, який регулює механізм відшкодування послуги по догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня».

Згідно з цим порядком:

  • отримувачами послуги «муніципальна няня» є батьки, опікуни дитини;
  • муніципальна няня – будь- яка фізична особа – підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91) / юридична особа, що надає послугу з догляду за дітьми (КВЕД 78.20, 85.10) за винятком державних і комунальних закладів дошкільної освіти, та з якою укладено угоду/договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Відшкодування послуги є щомісячною адресною компенсаційною виплатою матері/батьку або опікуну дитини до трьох років у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до 6 років, встановленого на 1 січня відповідного року, за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею. На даний час розмір такої допомоги становить –        1626,0 грн., у разі якщо догляд надається двом дітям віком до трьох років, розмір допомоги становить – 3252,00 грн.

Договір/угода про здійснення догляду за дитиною до трьох років укладається у письмовій формі між отримувачем послуги та «муніципальною нянею».

Призначення та виплата компенсації «муніципальна няня» здійснюється управлінням соціального захисту населення.

Компенсація послуги призначається на термін здійснення догляду за дитиною до трьох років, визначений у договорі/угоді щодо здійснення догляду за дитиною до трьох років.

Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» проводиться на підставі поданих отримувачем послуги підтверджувальних документів щодо оплати муніципальній няні послуги з догляду за дитиною до трьох років. У разі неподання у установлений термін підтверджувальних документів щодо оплати послуги виплата компенсації послуги «муніципальна няня» припиняється.

Контроль за цільовим використанням коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

У разі виникнення питань, звертатися до управління соціального захисту населення, кабінет № 12, за адресою: м. Пологи, вул. Єдності, 30 або за телефоном: 2-28-89.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь