“До Запоріжжя менш ніж за годину” – чорний гумор, чи довгоочікувана реальність? (ФОТО)

Опубліковано в 16:53 Важливі, Новини, У регіоні, Фото-галерея    661

Днями, у нас була запланована важлива зустріч у Запоріжжі. Розрахувавши час із запасом у півгодини, ми, нажаль запізнились. І ось чому:

На автошляху «Запоріжжя – Маріуполь» Т-08-03 в Оріхівському районі триває капітальний ремонт, працює потужна техніка, і встановлені спеціальні світлофори для одностороннього руху, тож, доволі тривалий час довелось провести у заторах.

Але, вважаємо, що це того варте!

Поки стояли у заторі, поспілкувались з іншими водіями, які не менше за нас поспішали у справах, але зберігали спокій і радужно оцінювали ремонт дороги. За їх словами, це справжнє і довгоочікуване свято, яке варте таких “прелюдій”, адже ремонт дійсно серйозний і якісний, що сприятиме швидшому проїзду до обласного центру та менших витрат на ремонт авто після потрапляння у ями, що були до цього. Мріємо про такі ж дороги на Бердянськ…

Але! Є й інший бік “медалі”, чого водії не заперечують: “Стане більше аварій, будуть порушувати на гладенькій дорозі” – говорить водій з багаторічним стажем Юрій Чепель.

Ми вирішили поцікавитись скільки шляху всього буде відремонтовано і які кошти на це витрачено?

Так, на одній ділянці автошляху роботи проводить підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль – Південь». Роботи було розпочато 3 травня 2018 р. Станом на 10 травня, виконано роботи з фрезерування непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 2 км  на площі 18 000 кв. м.

Також, тривають роботи з демонтажу бортового каменю. Після завершення робіт з фрезерування підрядником будуть проведені роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу» з метою відновлення основи дорожнього покриття. Після чого будуть виконуватися роботи з влаштування шарів дорожнього одягу. Відомо, що підрядник буде облаштовувати два шари нового асфальту.

Загалом, даною організацією в поточному році заплановано виконати поточний середній ремонт 7 км  зазначеної ділянки автомобільної дороги. Надалі ж, «Автомагістраль-Південь» планує відновити 24,9 кілометрів дороги в Оріхівському районі, на трасі «Запоріжжя – Маріуполь», за 297 мільйонів гривень, – повідомляє uanews.zp.ua.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути уважними та дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт.

Залишити відповідь