Допомогли знайти роботу 17-тьом пологівським учасникам АТО/ООС

Опубліковано в 13:54 Новини, У районі    364

17 демобілізованих учасників АТО/ООС знайшли роботу за допомогою Пологівської районної філії Запорізького обласного центру  зайнятості 

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у роботі кар’єрних радників.

Особисті консультанти надають широкий спектр послуг кожному демобілізованому військовому, здійснюють індивідуальний супровід, щоб прискорити адаптацію до мирного життя та допомогти закріпитися на робочому місці.

На обліку в Пологівській районній філії за шість  місяців поточного року перебували 52 безробітних  з числа демобілізованих учасників АТО/ООС. З початку року працевлаштовані 17 безробітних даної категорії, в тому числі пішли служити за контрактом 3 учасники АТО/ООС, проходили профнавчання 2 особи. Участь у тимчасових і громадських роботах прийняв 1 безробітний демобілізований учасник АТО/ООС.

Активна співпраця районної філії з органами державної влади, роботодавцями та іншими соціальними структурами, які опікуються даною категорією громадян, а також активна дієва позиція самих військовослужбовців, сприяє вирішенню ряду проблем працевлаштування даної категорії осіб.

З метою координації дій у вирішенні окремих питань соціального захисту, покращення якості надання соціальних послуг військовослужбовцям, в тому числі учасникам антитерористичної операції, сприяння забезпеченню необхідної кількості кандидатів для вступу на військову службу за контрактом з 10 по 20 червня 2019 року Запорізька обласна служба зайнятості провела загальнообласну акцію «Декада служби зайнятості для військовослужбовців». В заходах Пологівської районної філії під час проведення акції взяли участь представники Пологівського районного військкомату, 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», громадська організація «Волонтерський рух Пологівщини», громадська організація «Ветерани АТО Пологівщини, Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та 42 безробітних учасники АТО/ООС.

Залишити відповідь