Дорогу, яка веде до моря почали лагодити

Опубліковано в 9:29 Важливі, Новини, У регіоні    387
Відрізок дороги у напрямку Бердянська почали лагодити

Погодні умови дозволили працівникам філії ДП «Запорізький облавтодор» з початку квітня розпочати ямковий ремонт аварійних ділянок доріг області, пише Pro.berdyansk.biz.

12 бригад філії ДП «Запорізький облавтодор» розпочали ямковий ремонт аварійних ділянок чотирьох доріг загального користування державного значення. Вже відремонтовано майже 6,5 кв. км. асфальтового покриття. Серед доріг, на яких розпочнуть ліквідацію аварійної ямковості на найбільш проблемних ділянках є і автотраса Н-30 Василівка-Бердянськ.

Проте, ямковий ремонт є лише тимчасовим заходом, що запобігає подальшому руйнуванню дорожнього полотна та зменшує ризик виникнення аварійних ситуацій. Середній та капітальний ремонти автомагістралей буде розпочато після проведення відповідних конкурсних процедур та визначення підрядних організацій.

Серед доріг Запорізької області де на 2018 рік заплановано оновлення асфальтового покриття – Н-30 Василівка-Бердянськ, та О081491 Пологи-Андріївка-Бердянськ.

Наприкінці минулого тижня, стан найбільш проблемних ділянок цих доріг у Розівському та Більмакському районах було перевірено комісією Запорізької облдержадміністрації на чолі із заступником голови Запорізької ОДА Олександром Бабаніним.

Нагадаємо, що з початку цього року усі дороги місцевого значення передано на баланс обласних державних адміністрацій. Також обласні ради мають можливість взяти участь у співфінансуванні ремонту доріг державного значення. З Державного бюджету на ремонт головних автомагістралей Запорізької області, у тому числі траси Н-30 Василівка-Бердянськ у 2018 році виділено майже 480 млн. грн.

Джерело: forpost.media

Залишити відповідь