ДОРОЖНИКИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПЛАНОВОЇ ЛІКВІДАЦІЇ ЯМКОВОСТІ

Опубліковано в 13:19 Важливі, Новини, У регіоні    327

У Запорізькій області минулого тижня роботи з ліквідації аварійної ямковості виконувалися у дні, коли дозволяли погодні умови. Головна мета проведення аварійного ямкового ремонту – забезпечити безпечний рух транспорту автошляхами загального користування та не допустити подальшого руйнування проїжджої частини.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, минулого тижня філіями ДП «Запорізький облавтодор» було  ліквідовано 628 кв.м аварійної ямковості на основних дорогах державного значення.     

Матеріали для виконання ремонтних робіт  постачали два асфальтобетонні заводи: Василівський та Запорізький. Для виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості було задіяно в середньому п’ять  бригад дорожників.

Роботи проводилися із застосуванням гарячого асфальтобетону та за допомогою ремонтерів на основних автомобільних дорогах загального користування державного значення, а саме:

  • М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;
  • М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог);
  • Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь;
  • Н-15 Запоріжжя – Донецьк;
  • Н-30 Василівка – Бердянськ.

Наразі дорожники ремонтують ями, які можуть стати на заваді безпечному руху транспорту. Планову ліквідацію ямковості, яка передбачає усунення всіх ям та тріщин на дорожньому покритті, буде  розпочато з настанням сприятливих погодних умов та стабільної температури повітря з позначкою «+».

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

1 коментар на “ДОРОЖНИКИ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПЛАНОВОЇ ЛІКВІДАЦІЇ ЯМКОВОСТІ

  • Розумники пропонують:
    https://autonews.ua/tretego-ne-dano-kak-voditelyam-uberech-xodovuyu-ot-yam-na-doroge/?fbclid=IwAR3SgZLsuNGptjPSObK3EYSucZgw0FgXlmVXTB8p0X-Nbhe2myoFvSsz2pY
    Нотомість то “тупі поради” – часто суцільна яма починається на початку дороги, і закінчується в кінці траси, через 50 – 100 – 200 км! То коли саме, та в який відділок поліції телефонувати? Пи_дить на місцях теж нікого – деребан коштів йде на самому верху! Нашу країни спасе тільки …анархія, так вважали розумні люди 100 років тому, як то Н.І.Махно, так і думають і видатні сучасники, наприклад, лауреат Нобелівської премії, академік РАН Жорес Алферов говорить: “Если гражданина заставляют платить за образование и медицинское обслуживание, дороги и общественный транспорт, пенсию накапливать из собственных средств, жилье и коммунальные услуги оплачивать полностью, по рыночной цене, то зачем мне такое государство?! С какой стати я должен еще платить налоги и содержать безумную армию чиновников? Я всегда на всех уровнях говорил, что здравоохранение, образование и наука должны обеспечиваться из бюджета. Если государство сваливает эту заботу на нас самих, пусть исчезнет, нам будет гораздо легче!” 😉

Залишити відповідь