ДОРОЖНИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ

Опубліковано в 12:16 Важливі, Новини, У регіоні    424

Сьогодні, 21 січня, на території Запорізької області очікуються туман з видимістю 100- 500 м. Крім того, на окремих ділянках спостерігаються складні погодні умови, а саме: налипання мокрого снігу, ожеледь, на дорогах ожеледиця.

У Службі автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляють, проїзд по автодорогах області забезпечено. Заходи з забезпечення безпечного проїзду проводилися з ночі, працювали філії Запорізького облавтодору. Наразі, у черговому режимі перебувають 54 одиниці спецтехніки.

Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху. Також варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які за складних погодних умов можуть привести до створення аварійних ситуацій. Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої потреби – збиратися у дорогу відповідально.

Дорожники області звертаються до водіїв з проханням – при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для розчищення й обробки ділянки.

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь