Дорожники приводять до ладу сільські дороги

Опубліковано в 13:10 Новини, У районі, У регіоні    357

На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах  області. Виконання робіт координує Служба автомобільних доріг у Запорізькій області та Департамент промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Минулого тижня ліквідовано 9 184 кв. м ямковості. Роботи  проводилися на дорогах місцевого значення силами семи бригад ТОВ «Юк-Інвест», ТОВ «Ремшляхбуд»,  ТОВ «Дорремтехнологія» та ТОВ «Фрегат».   

Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали  асфальтобетонні заводи: філія «Мелітопольська ДЕД» та ТОВ «Ремшляхбуд».

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування місцевого значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг,  та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування.

Підрядним підприємством  ТОВ «Юк-Інвекст» трьома струменевими машинами роботи виконувались на дорозі  загального користування місцевого значення Світлодолинське – Астраханка – Нововасилівка – Ботієве в Приазовському районі.  Фахівці ТОВ «Дорремтехнологія» працювали на дорозі Новомиколаївка – Веселий Гай у Новомиколаївському районі. ТОВ «Ремшляхбуд»  проводило роботи на дорозі ст. Новокарлівка – Вербове  до а/д Т-04-01 у м. Пологи, Рівне – Копані та Приютне – Новозлатопіль – Красноселівка – Чубарівка – Кінські Роздори у Гуляйпільському районі.  Дорожники ТОВ «Фрегат»  виконували ремонті роботи  на дорозі Новоолександрівка – Воскресенка – Ганнівка у Приазовському районі.  

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 338 403 кв. м ямковості, у тому числі на дорогах державного значення  – 168 671 кв. м., на дорогах місцевого значення – 169 732 кв. м.     

Інформує: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь