ДОВЕЛА: На Оріхівщині чоловік жорстоко вбив дружину, а потім довго плакав

Опубліковано в 18:33 Важливі, Новини, У регіоні    558

Подружжя прожило в шлюбі 42 роки.

Вбивство сталося в Комишувасі Оріхівського району. Днями, суд поставив крапку в цій справі. За словами чоловіка, дружина у 2017-му перенесла інсульт, через що її частково паралізувало. Він за нею всіляко доглядав і допомагав, незважаючи на те, що вона раніше йому часто зраджувала, лаялася і не соромилася в нецензурних виразах в його сторону. Жили вони в літній кухні, грошей постійно не вистачало, і хвора дружина часто була незадоволена. Якось вона хотіла вийти на вулицю, тримаючись за табуретку, похитнулася і впала, сильно вдарившись головою. Чоловік кинувся їй на допомогу і намагався дотягнути до ліжка, а зробити це було важко, так як жінка мала велику вагу. При цьому вона продовжувала на нього лаятися і, тут, за словами обвинуваченого, у нього увірвався терпець. Чоловік схопився за дерев’яну палицю і став наносити своїй дружині удари по голові і тілу. Коли усвідомив, що вона без свідомості, намагався привести до тями, але було вже пізно. Тоді він сів і заплакав, подзвонив дочці сказати, що мама померла.

На суді пенсіонер розкаявся і просив дати йому мінімальне покарання. За нього заступилася і дочка, яка підтвердила, що загибла обзивала і погано ставилася до батька.

Оріхівський райсуд визнав чоловіка винним по ст. 115 КК України (умисне вбивство) і призначив покарання у вигляді 5 років в’язниці.

Джерело: ipnews.in.ua

Залишити відповідь