ДСНС-ники перевірять заклади та установи Пологівщини. Коли та з якою метою?

Опубліковано в 10:40 Новини, У Пологах, У районі    373

З метою недопущення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки головою райдержадміністрації Артуром Крупським було проведено розширену нараду з керівниками загальноосвітніх, позашкільних, дошкільних закладів та закладів культури району.

На нараді виступив начальник Пологівського районного сектору Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Юрій Голінько, який повідомив керівників закладів, що на доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44 205/1/1/-19 Державною службою України з надзвичайних ситуацій здійснюються позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.

Під час заходу фахівці ДСНС звернуть особливу увагу на евакуаційні шляхи і виходи, плани евакуації, належний стан та працездатність вогнегасників, технічний стан систем пожежної сигналізації та оповіщення. Окрім цього, буде перевірено зовнішнє протипожежне водопостачання та відповідність наявних електромереж протипожежним вимогам – повідомляється на сайті Пологівської РДА.

Залишити відповідь