Директори пологівських шкіл обговорили ВПРОВАДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Опубліковано в 19:21 Новини, У Пологах, У районі    384

На базі Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів № 2 20 березня відбувся семінар з елементами тренінгу для керівників закладів загальної середньої освіти району «Нова українська початкова школа: ідеї та практичні аспекти їх реалізації». Ґрунтовно було розглянуто питання сутності сучасної початкової освіти, окреслено чинники, що впливають на її якісні зміни, оскільки у наступному, 2018/2019 навчальному році, перші класи розпочнуть роботу за новим Державним стандартом початкової загальної середньої освіти. Також учасники семінару детально обговорили шляхи створення сучасного освітнього середовища у початкових класах, нові підходи до організації освітнього процесу впродовж дня та підготовки вчителів до впровадження новітніх технологій.

Директор міської школи №2 Волощук Б.М. поділився з колегами напрацюваннями щодо впровадження перспективних методик розвивального характеру у 1-4 класах закладу. Висококваліфіковані вчителі Кривошей Л.Д., Адамович А.І., Ємець Д.О. запросили на педагогічні гостини – перегляд уроків у класах, які працюють за всеукраїнською експериментальною програмою «На крилах успіху», науково-педагогічним проектом «Росток».

Учасники мали спільну думку: зустріч у такому форматі на часі. Підсумувавши роботу семінару, начальник відділу освіти, молоді та спорту Дорофєєва Л.В. відмітила, що діяльність в зазначеному напрямі має першочергове значення, адже забезпечення якості початкової освіти, створення сприятливих умов для підтримки природної допитливості, мотивації до навчання у наймолодших школярів – на сьогодні одне з найважливіших завдань в світлі здійснення освітніх реформ в Україні.

За інформацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Залишити відповідь