Дитсадок “Лісова казка” відзначив свій перший рік📷

Опубліковано в 12:04 Новини, У районі    967

Рік тому відчинив свої двері перед малечею с. Поліг, реконструйований дитячий садочок євростандарту “Лісова казка”.

Сьогодні відбулося урочисте святкування першого року роботи цього дошкільного закладу.

У святковій атмосфері працівники садочку разом з вихованцями та їхніми батьками показали яскраву концертну програму, у якій висвітлили свою дружню співпрацю, яка розрахована на одну мету – виховання підростаючого покоління села.

Як і на будь-яких іменинах не обійшлося без поздоровлень та подарунків.

Працівники садочку самі дуже активні та творчі люди. Вони охоче приймають участь у районних та обласних заходах як навчально-методичних, так і культурно-розважальних.

Щирі слова привітань у садочку почули від представників Пологівської РДА, районної ради, відділу освіти, директора місцевої школи та меценатів.

Вихованці показали яскравий емоційний концерт з піснями танцями, віршами.

У нашому закладі панує дружня атмосфера взаємодії вихователів з батьками та дітьми. Вони разом готується до будь-яких заходів, активно приймають участь у підготовці виступів разом з дітьми. Садочок переповнений- а це говорить про те, що ми на правильному шляху розвитку. Ми намагаємося зробити все, аби малюкам у нас було затишно та комфортно, щоб вони із задоволенням відвідували дошкільний заклад” – говорить завідуюча КЗДО я/с “Лісова казка” Маріанна Профатіло.

Новинний Портал ПІК щиро вітає “Лісову казку” з першим днем народження. Бажаємо вам розвитку, процвітання, високих результатів у вашій роботі!

Залишити відповідь