«Дитяче серденько, Живи!». Пологівці, долучайтесь

Опубліковано в 13:44 Важливі, Новини, У районі    371

C початком квітня, фахівці із соціальної роботи та школа волонтерів Пологівського РЦСССДМ долучилися до проведення 14-ї Всеукраїнської акції «Серце до серця», яка проходить під гаслом «Дитяче серденько, Живи!».

Цього року, вперше була обрана тема дитячої кардіології, де головна мета акції – збір коштів на придбання кардіологічного обладнання для дитячих лікарень нашої країни. 

Як показує статистика, щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця і потребують невідкладного хірургічного втручання. 

З самої першої хвилини свого життя такі діти потребують високоспеціалізованого медичного догляду. Лікарням необхідні апарати УЗД із спеціальними датчиками, ангіографи, КТ – і МРТ – установки, кардіографи, апарати для добового запису ЕКГ (холтери). Для лікування пацієнтів після найскладніших хірургічних втручань необхідні кардіомонітори, апарати штучної вентиляції, реанімаційні столики з обігрівом, монітори цілодобового спостереження в дитячій реанімації, інфузійні помпи, пульсоксиметри та багато іншого.

Таке обладнання дуже дороговартісне. Державні програми фінансування і закупівлі існують, але потреби настільки великі, що держава повністю все забезпечити не може. 

Кожен може долучитись до збору коштів, адже як говориться: «Добре тим живеться, де гуртом сіється і жнеться.» Тільки завдяки спільним зусиллям держави та громади у маленьких пацієнтів з’явиться шанс на щасливе дитинство та здорове життя!

Прохаємо громадян долучитися до даної акції, або через волонтерів, яких ви можете зустріти вулицями міста, або за бажанням надіслати благодійний внесок на єдиний банківський рахунок Всеукраїнського Благодійного Фонду “Серце до серця” за наступними реквізитами: р/р 2600501306399 в ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227, в графі найменування платежу обов’язково зазначити назву області і міста, так як по умовах акції зібрані кошти з кожного конкретного регіону підуть на закупівлю медичного обладнання в обласний центр відповідного регіону.

Якшо виникли будь-які питання щодо цієї акції, звертайтеся до Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, або заходьте на сторінку www.Sercedoserca.com.ua

Інформує: Пологівський районний центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Залишити відповідь