Федорівський центр професійної освіти відкрив свої двері для нових учнів! (ФОТО+Відео)

Опубліковано в 16:08 Відео-галаеря, Новини    591

19 квітня у Федорівському центрі професійної освіти відбувся захід присвячений профорієнтаційній роботі – «День відкритих дверей».

Цей день був не таким, як усі звикли його бачити: розповідь про заклад, інформаційні листівки, та інше… – Ні! Це була масштабна презентація, привітна зустріч, та цікаве спілкування у дружній атмосфері.

Загалом, завітали учні та вчителі з 8-ми шкіл Пологівського району: Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст., Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст., Воскресенських ЗОШ І-ІІІст. та І-ІІ ст., Кінськороздорівських ЗОШ І-ІІІ та І-ІІ ст., Новокарлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ст. Усього – близько ста чоловік.

Усіх гостей зустрічали з дороги привітними частуваннями на польовій кухні – козацький куліш, пиріжки, та ін..

На момент «відкритих дверей» у закладі тривав тиждень безпеки дорожнього руху, тож, гості, які приїхали на захід мали можливість побачити цікаву постановку, де учні Центру перевтілились у регулювальників, працівників ДАІ, нову поліцію, та інших… І в ігровій формі, представивши авторські пісні на задану тематику, сценки, вірші, розповіли присутнім про основні правила дорожнього руху, та їх важливе значення у житті кожної людини.

Детальніше за посиланням: http://licey58.zp.ua/vihovni_zhody/vixovnij-zaxid-doroga-pomilok-ne-probachaye.html

Потім, у дворі закладу відбувся квест-ознайомлення із закладом, де школярів поділили на команди і кожна мала своє цікаве завдання, яке повинна була виконати на швидкість. Найспритніші отримали медалі.

І місце – Кінськороздорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце – Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце – Воскресенська ЗОШ І-ІІІст.

Далі, школярі, які приїхали на захід та учні Центру мали можливість позмагатися у стрільбі з пневматичної гвинтівки. Тут теж були визначені найвлучніші:

І місце – Ротко Олександр (гр.№51), Мотузенко Ігор (гр. №71);

ІІ місце – Долін Володимир (гр. №71);

ІІІ місце – Бик Маргарита (Воскресенська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Такий захід запам’ятається усім надовго. Адже емоції переповнювали, день був насиченим і продуктивним, а головне – проведений з користю.

 

Залишити відповідь