Фонд соціального страхування у Пологах зустрічає професійне свято вагомими здобутками

Опубліковано в 13:00 Новини, У районі    350

День працівника соціальної  сфери України в  цьому  році відзначається 4 листопада.

Колектив Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області  зустрічає свято гарними показниками в роботі. Після проведеної реорганізації та створення в минулому році Фонду соціального страхування колектив Пологівського відділення поповнився новими працівниками, що тільки підвищило дієздатність колективу, який  успішно   вирішує  поставлені  керівництвом завдання, втілюючи в життя Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».  Фонд  є важливою складовою системи соціального страхування в Україні, а для  роботодавців району це структура, яка вирішує питання матеріального забезпечення застрахованих осіб у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, у зв’язку з вагітністю та пологами, здійснює фінансування оздоровчих заходів та виплачує допомогу на поховання. Фондом також забезпечується соціальний захист потерпілих  на виробництві,  інвалідів  праці, проводяться заходи профілактики виробничого травматизму  та надається допомога роботодавцям  в  організації  роботи  з  охорони  праці.

Пологівське відділення працює в сфері соціального страхування з 2001 року, колектив  відділення  Фонду  невеликий  і надзвичайно  дружний.

У відділі роботи з потерпілими три працівника: начальник відділу Бобирь Наталія Володимирівна, яка має 17-річний досвід роботи в соціальному страхуванні  та два головних спеціаліста – Чепель Ольга Михайлівна і Севериненко Руслан Миколайович. Завдяки їх високій кваліфікації забезпечується своєчасне нарахування та проведення страхових виплат, оплата лікарняних та інших видів соціальної допомоги. Кожного місяця 378 потерпілих на виробництві отримують з Фонду щомісячні страхові  виплати, в тому числі забезпечується соціальний захист 158 вимушено переселених осіб з Донецької та Луганської областей. До відділення Фонду звертаються потерпілі з різних проблемних питань. Проявляючи уважність та чуйність на кожне звернення, працівники відділу їх успішно вирішують.

Важливим заходом психологічної реабілітації після виробничого травмування та повернення до активного способу життя є створення відділенням Фонду спортивної команди інвалідів праці Пологівського району, яка брала участь у змаганнях обласного рівня  щорічної Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», де показала гарні результати. Учасники змагань довели, що люди з обмеженими можливостями мають великий  життєвий потенціал.

В секторі з організації медичної реабілітації працюють: завідувач сектору Колісник Тетяна Вікторівна та головний спеціаліст Деменко Олеся Миколаївна, які мають порівняно невеликий стаж роботи в соціальній сфері та вже зарекомендували себе з позитивної сторони. В новоствореному Фонді медична реабілітація застрахованих осіб є одним з пріоритетних завдань. Завдяки активності та відданості роботі працівників названого сектору поставлені керівництвом завдання успішно  виконуються, своєчасно проводиться відшкодування витрат на лікування потерпілих. З початку року в санаторно-курортних закладах за рахунок коштів Фонду проведено медичну реабілітацію 86 застрахованих осіб та  оздоровлено 11 потерпілих від нещасних випадків на виробництві.

Своєчасне надходження коштів по соціальним виплатам застрахованим особам та  потерпілим на виробництві, а також поточне фінансування діяльності відділення забезпечує одна з найдосвідченіших працівників Фонду – головний спеціаліст з бухгалтерського обліку та фінансових питань Ковтун Алевтина Валеріївна, яка працює в Пологівському відділенні з 2001 року.

В ході реорганізації Фонду відбулися деякі зміни в роботі з профілактики виробничого травматизму. На сьогоднішній день зі страхувальниками Пологівського та Гуляйпільського районів працює один страховий експерт з охорони праці Горобець Володимир Миколайович, який за період роботи з 2002 року проявив себе як висококваліфікований досвідчений спеціаліст.  Як і раніше проводяться профілактичні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам. Відновлено проведення перевірок стану охорони праці та діє сервісний центр з надання консультаційних послуг. Спеціалісти відділення надають консультативну допомогу підприємствам, беруть участь у проведенні нарад та семінарів. Страховий експерт бере участь у розробленні нормативних актів, які діють на підприємствах, у навчанні й перевірці знань працівників. Таким чином на підприємствах проводиться робота по вдосконаленню системи управління охороною праці. З початку року такою роботою було охоплено 23 підприємства. Страховий експерт відділення є  помічником для роботодавців  в організації роботи з охорони праці, а вразі настання нещасного випадку – в організації розслідувань. Вже протягом 10-ти років забезпечуються 100% участь представників відділення Фонду у розслідуванні всіх нещасних випадків на виробництві.

Завдяки проведеній профілактичній роботі в поточному році досягнуто зниження рівня виробничого травматизму. Якщо за 9 місяців минулого року на підприємствах Пологівського та Гуляйпільського районів було травмовано 15 працівників, то за відповідний період поточного року 8 осіб.

Життя показує, що від професіоналізму та особистих якостей соціальних працівників залежить якість життя багатьох наших співвітчизників, їх соціальна захищеність і впевненість у завтрашньому дні.

Колектив Пологівського відділення Фонду щиро вітає всіх колег, працівників соціальної сфери з професійним святом.

Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять  людську шану та повагу! Терпіння Вам, невтомного творчого пошуку, невичерпної енергії для творення добра, нових здобутків в професійній діяльності.

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і домашнього затишку, процвітання й мирного життя на рідній землі.

Начальник Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області В.Сивуха                                                                            

Залишити відповідь