ФОТО-ФАКТ: купа сміття в центрі міста

Опубліковано в 15:31 Актуально, Новини, У Пологах, Фото-галерея    608

В липні цього року ми вже писали про факт щоденного спалювання сміття працівниками однієї з торгівельних мереж району.

Одразу після публікації статті, сміття спалювати перестали. Але, вочевидь, працівники одного з магазинів біля Колхозного ринку зовсім не переймаються порушенням діючого законодавства, спалюючи непотрібну картонну тару та побутове сміття біля торгівельної точки, свідками чого є багато пологівців. Сміття викидається просто неба посеред білого дня на радість безпритульним тваринам, які із задоволенням ласують недоїдками та розтягають всілякий непотріб навкруги.

Нагадуємо, що вдихання продуктів горіння, які виникають від спалювання побутового сміття, провокує захворювання дихальних шляхів та серцево-судинної системи, розвиток та погіршення алергічних станів, особливо у дітей.

Також нагадуємо, що згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за спалювання сміття в межах міста штраф складає від 340 до 1700 гривень.

Але, вочевидь, проблема спалювання сміття біля магазину так і залишиться невирішеною, принаймі доти, допоки контролюючі органи будуть і надалі бездіяльними.

Залишити відповідь