ФОТО-ФАКТ: Пологівці з обмеженими фізичними можливостями та інваліди війни сьогодні змагаються

Опубліковано в 10:22 Новини, У районі    670

Сила духу – це те, що допомагає їм щодня, щогодини та щохвилини.

Сьогодні, з нагоди проведення в Пологівському районі Міжнародного дня інвалідів (3 грудня) та з метою привернення уваги до людей з обмеженими фізичними можливостями, Пологівською райдержадміністрацією, управлінням соціального захисту населення та працівниками Пологівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області (УВД ФССУ) в приміщенні ДЮСШ проводиться спартакіада серед інвалідів праці. 

Сформована команда із 6 осіб для участі у цій спартакіаді. Вони змагаються у настільному тенісі, стрільбі, дартсі, шахах та шашках. Найстарший учасник змагань – 92-річний ветеран 2-ї світової війни Микола Іларіонович Солодкий.

Після проведення змагань, усі переможці будуть нагороджені грамотами та цінними подарунками. Також, для учасників відбудуться урочистості з концертною програмою у РЦ “Юність”. 

Добре, що на Пологівщині проводяться такі заходи, що підбадьорюють тих, кому так потрібна наша з вами підтримка, увага, любов та повага. Для людей з обмеженими фізичними можливостями, ветеранів, інвалідів війни сьогоднішні змагання є приємною зустріччю та відкритим спілкуванням, вони діляться досвідом та заряджають позитивом усіх навколо себе, говорячи просто поглядом: “Ніколи не опускай руки, тебе ніщо не має зупинити”.

Залишити відповідь