Фото-факт: “Ще більше…” В Пологах +1 ритуалка

Опубліковано в 13:03 Новини, У Пологах    668

Днями, у Пологах з’явилась ще одна ритуальна служба.

На місці колишнього молокозаводу (вул. Державна, навпроти колегіуму №1) майже три роки зводили будівлю, яка була загадкою для усіх перехожих. На те, що “виросло” на тому місці, не очікував ніхто.

На скільки нам відомо, це вже третя ритуальна служба у Пологах, і знов приватна.

Нагадаємо, нещодавно, на одній із місцевих нарад, ветерани запропонували міськвладі зобов’язати приватні фірми ритуальних послуг доглядати за покинутими могилами, які знаходяться у занедбаному стані. Пенсіонери аргументували це тим, що приватні підприємці, які тримають ритуалки “наживаються на померлих”. 

 

Коментарів: 2

  • Виникає запитання: куди дивиться місцева влада? Це ж треба було таке вигадати, навпроти школи відкрити ритуалку? Чи керівництво міста не знало, що за заклада там буде відкрито? Мало нам залишилось кладовищ май же в центрі міста, тепер ще й ритуалка навпроти школи та поряд з дитячими садками!

  • Знали всі! А хіба це когось хвилює? І керівництво школи теж! Ну хоч щось збудували, вірніше перебудували, до 130-річчя Поліг! А може власник ритуалки за кошти, отримані від проведення ритуальних послуг і т.п. (ой як недешево) допоможе школі привести в належний порядок паркан, подвір’я, бо якось дуже уже занедбано виглядає пришкільна територія зі сторони вул. Державної. А подивіться на другу частину колишнього молокозаводу! Звалище! І нікому до цього немає діла.

Залишити відповідь