ФОТО-репортаж: Свято від Пологівського ОЕЗу під дощем. Виступ Козловського

Опубліковано в 15:18 Важливі, Новини, У Пологах, Фото-галерея    1 855

Учора, 15 жовтня, колектив ПрАТ “ОЕЗ” відзначив своє професійне свято – День працівників харчової промисловості. Гучно, з широким розмахом, з піснями й танцями, подарунками, та нагородами у центрі міста відбулисть урочистості та концертна програма, на яку був запрошений український співак Віталій Козловський.

Відбулось, традиційне вручення грамот, подяк та подарунків від керуючого ОЕЗу Олега Закарлюки, відзнак від міського голови Юрія Коноваленка, районної влади Артура Крупського та Олександра Покутнього.

Також, від олійно-екстракційного заводу відбувся розіграш призів, учасники отримували у подарунок олію. 

Площа міста була майже пустою до прибуття зірки. 

Здивувало те, що за сценою, приїзду Козловського не чекав натовп шанувальників, як це було у Пологах з іншими зірками. Кілька хвилин не виходив з автівки, аж поки дівчина, що з ним приїхала не відкрила йому двері, та не подала руку. 

Під час виступу, зірковий гість скаржився на мокру та слизьку сцену, та дозволив усім голосно сміятись, якщо впаде. А під час однієї з пісень, від відчайдушно стрибнув, і увесь дощ, що був до цього на сцені, опинився на дітях та кількох фанах, що знаходились унизу.

До речі, більшість квітів, що дарували пологівцям від ОЕЗу, під час концерту опинились у руках Козловського. Пригадуємо, як на День міста жодна зірка, що виступала для нас не отримала квітів.

1 коментар на “ФОТО-репортаж: Свято від Пологівського ОЕЗу під дощем. Виступ Козловського

  • І наші артисти, і Віталій Козловський порадували своїм позитивом та талантом! Квіти, які співак отримав – знак любові від пологівців. А те, де саме вони їх взяли і як ним розпорядилися – особиста справа кожного. “Зірковий гість” не скаржився, він “зажигав”! За що йому особисто та усім пристунім пологівцям велика подяка!

Залишити відповідь