Футбол у Пологах до Дня металурга (ФОТО)

Опубліковано в 13:26 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    581

У Пологах стало традицією щороку, до Дня працівників металургійної промисловості, проводити змагання з футболу. Цей рік не став виключенням. Минулої неділі, 16 липня, відбувся футбольний турнір, який традиційно проведено на честь пам’яті Василя Яблонського, який довгі роки пропрацював на гірничодобувній компанії «Мінерал».

На футбольну подію крім місцевих гравців завітали й футболісти з Василівки.

Участь у турнірі взяв і міський голова Юрій Коноваленко, який після відкриття турніру разом із представниками футбольних команд поклали квіти на могили Василя Яблонського та Георгія Хачхарджі.

За результатами гри (4:2) переможцями турніру стали ветерани футболу Пологівщини – ФК «Юніор 50+». Срібло отримали ветерани ФК «Василівка».

За перемогу боролися: Володимир Лазунько, Юрій Дегтяр, Сергій Симонян, Валентин Яблонський, Юрій Глоба, Анатолій Куліш, Ігор Дудніков, Валерій Бондаренко, Сергій Колісник та наш міський голова Юрій Коноваленко.

У футбольні баталії цього дня потрапили й юні футболісти, вихованці Пологівської ДЮСШ, команда «Мінерал», які здобули перемогу у колег-сусідів із смт Більмак. Гра закінчилася рахунком 5:0.

Команди були нагороджені кубками і дипломами ЦКД «Гірник» та Пологівської міської федерації футболу.

Інформує: Пологівська міськрада

Фотограф: Микола Дрюченко

Залишити відповідь