Генеральний план міста було представлено 20 грудня

Опубліковано в 1:33 Важливі, Новини, У Пологах    426

Одразу після сесії, 20 грудня у залі засідань Пологівської міської ради, було презентовано оновлений генеральний план міста Пологи.

Проектант з м. Запоріжжя, Юрій Лукашев, завершив процедуру розроблення документації та направив генеральний план до обласної містобудівної ради.

“Певно, що на початку січня його буде винесено на погодження наступної сесії міської ради” – повідомляє голова пологівської ОТГ Юрій Коноваленко.

“В травні було проведено консультації з громадськістю. Тоді ми отримали близько 12 письмових пропозицій, а також усні побажання – всі пропозиції були враховані спеціалістом при розробці генерального плану міста Пологи.
Ми провели попередню містобудівну раду і зараз винесли обговорення на містобудівну раду але вже обласну.
Повідомлення про початок громадських слухань було опубліковано в ЗМІ ще 20 листопада. З того моменту пройшов місяць і за цей період надійшло ще дві пропозиції від пологівців. Одна виявилася помилковою а інша виявилася правильним уточненням, яке було внесено в генплан” – повідомляє головний архітектор міста Юрій Баленко.

Юрій Лукашев, при розробці генерального плану міста врахував не лише дійсні та діючі об’єкти, а й, за технікою виконання документації, позначив об’єкти і на перспективу. У майбутньому спеціаліст бачить необхідним побувати в Пологах ще два дитсадка та ряд багатоквартирних будинків. Проектант повідомив, чому був дуже здивований нашою зоною відпочинку “Бублик”.

“Можливість озеленення та розбудова – має бути головною перспективою у містобудуванні. Тут можна облаштувати справжню зону дозвілля та відпочинку для жителів та гостей міста. Я просто вражений красою цієї ділянки міста” – розповідає Юрій Вікторович.

А поки генплан в області проходить завершальний етап погодження, є багато пологівців, які з нетерпінням чекають його офіційного затвердження.

Залишити відповідь