ГО «ЗооКонтроль» випустили чотирилапих у місто (ВІДЕО)

Опубліковано в 11:09 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах    815

На території міста Пологи сьогодні останній день працює мобільна бригада громадської організації «ЗооКонтроль», яка відловлювала, стерилізувала та чипувала безпритульних собак.

Нагадаємо, раніше ми писали:

У Пологах знову працює ЗооКонтроль

Це вже втретє ГО «ЗооКонтроль» працює в нашому місті. Цього разу ними проведена робота з 45-ма собаками.

Як повідомляють у Пологівській міськраді, відповідні роботи організовано з метою профілактики сказу та гуманного регулювання чисельності популяції безпритульних тварин на території міста. Фінансуються вони з міського бюджету.

Також, зазначається що на території міста виловлені всі безпритульні собаки, яких відшукали.

Речниця ГО «ЗооКонтроль» Наталія Зозуля розповіла, що їх мобільна бригада складається з досвідченого ветеринара та професійних ловців-кінологів. Автомобіль, в якому проводяться операції та розміщені операційні бокси для собак, обладнаний усім необхідним для проведення відповідних маніпуляцій. Тут використовують лише гуманні засоби поводження з тваринами. Лікарі користуються якісними препаратами, знеболювальними, антибіотиками. Тому, тварина не відчуває нікого болю під час процедури. Операції проходять за сучасними стандартами, з глибокою анестезією, використанням спеціального обладнання, електричного коагулятора, що з’єднує та роз’єднує тканини, фактично, безкровним способом. Хірургічний шовний матеріал, що розсмоктується, дозволяє швидкому одужанню тварини.

Собак тримають у вольєрах ще 5-7 днів та спостерігають за ними. Якщо чотирилапий почувається добре і шви загоюються, його повертають у звичне середовище стерилізованим та вакцинованим від сказу. Кожна собака отримує червону кліпсу на вухо та чіп з індивідуальним номером, за допомогою якого її ідентифікують.

Сьогодні зранку чотирилапих випустили у звичне для них середовище, на місця, де відловлювали. Ці моменти можна переглянути на відео. Зауважимо, що були й такі, що зовсім не хотіли покидати тимчасове місце перебування у ветеринарів, і навіть бігли слідом за авто ГО «ЗооКонтроль».

Залишити відповідь