ГОЛОСУВАННЯ у фото-конкурсі “Осінь – це…” ЗАВЕРШЕНО! ПЕРЕМОЖЦЯ ВИЗНАЧЕНО!

Опубліковано в 18:42 Важливі, Новини, У Пологах    865

Ось і добіг кінця найяскравіший осінній фото-конкурс, в якому взяли участь 20 світлин “вашої осені”. Нам дуже приємно, що попри похмуру, та, подекуди дощову погоду, ви робили такі знімки, які просто зачаровували, піднімаючи настрій нам, та усім, хто їх переглядав. Дякуємо вам за позитив!

За результатами голосування, переможним стало фото №16 “Осінь – надзвичайна, чарівна та казкова пора року!” Тож вітаємо автора цієї світлини!

Зовсім трішки не вистачило голосів для перемоги фото № 13 “Осінь – це пора весільного вбрання чарівних наречених і коханої людини пору”, яке посіло друге місце у фіналі.

Третє місце дісталось світлині №9 “Осінь – це котики клубочками та кава з корицею”, але засмучуватись не варто.

І, ще, цього разу, ми вирішили заснувати номінацію “приз глядацьких симпатій від ПІК”. Його отримає фото № 17 (серед дорослих) та № 8 (серед дітей).

 

УСІ, без вийнятку, 20 учасників фото-конкурсу ОТРИМАЮТЬ ПОДАРУНКИ!

Ми чекатимемо на вас у вівторок, 14 листопада, о 12:00, за адресою: пров. Водопровідний, 9 (навпроти музею, вхід ліворуч від магазину “Лідер”). Якщо у вас не виходить прийти на вказаний час і дату, то замість вас може завітати хтось із рідних чи друзів, або ж зателефонуйте нам: (066) 417-34-14, (067) 617-77-78, і ми підкажемо, де та коли ви зможете забрати свій приз.

ГОЛОВНЕ! Для отримання подарунків варто запам’ятати номер свого фото і назвати нам.

Залишити відповідь