ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА. Голова Пологівщини звертається до вас!

Опубліковано в 12:04 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    329

Шановні пологівці! В районі утримується високий клас пожежної небезпеки. Суха, без опадів погода та значне підвищення температури повітря спричинили виникнення пожеж не лише у лісових масивах, але й сільськогосподарських угіддях та сміттєзвалищах.

Рятувальники та лісівники роблять усе можливе, аби запобігти виникненню пожеж в екосистемах та у населених пунктах. Сили та засоби оперативно-рятувальної служби  перебувають у режимі підвищеної готовності на випадок  пожежі та загорання. Однак, за офіційною інформацією, основною причиною виникнення пожеж є саме людський фактор. Тому звертаюся до всіх пологівців із проханням бути особливо обережними та відповідальними, особливо зараз, коли у період жнивної кампанії почастішали випадки пожеж у наслідок спалювання сухої трави та стерні.

Маємо пам’ятати, що в період збирання врожаю категорично забороняється спалювати стерню, солому, розводити вогнища на полях. Адже такі дії не лише призводять до забруднення повітря, загорання й знищення прилеглих лісосмуг та лісових масивів, а й часто нищать ще не зібраний врожай, загрожують житловим та господарським будівлям. Та найгірше, коли від таких необдуманих дій страждають або гинуть люди.

Прикро, але до таких наслідків призводить і необережне поводження з вогнем під час відпочинку у лісі, поблизу населених пунктів. Не допустімо, щоби радість відпочинку і спілкування з природою перетворилося на біду та шкоду. Будьмо пильними та обережними. А у випадку виявлення пожежі чи загорання необхідно терміново повідомляти відповідні служби.

З особливим проханням об’єднати зусилля звертаюсь до органів місцевого самоврядування. Основними принципами роботи у цьому напрямку сьогодні мають бути оперативність і відповідальність. Не будьмо байдужими, об’єднаймося у боротьбі з природною стихією та людською необережністю, аби не завдавати значних матеріальних та екологічних збитків державі, вберегти населення і природу від суттєвих втрат.
Захистимо себе, оточуючих та навколишнє середовище, збережімо нашу землю, її природні запаси, флору та фауну для нащадків.
З повагою, голова районної державної адміністрації А.Є. Крупський

Залишити відповідь