Голова Пологівської райради зустрівся з керівниками галузей

Опубліковано в 20:08 Новини, У Пологах, У районі    321

1 серпня голова районної ради Олександр Покутній провів нараду з керівниками та заступниками керівників галузей охорони здоров’я, освіти, культури за участю заступника голови районної ради Ігоря Шевченка, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Клименка, начальників відділів та управлінь райдержадміністрації.

Метою зустрічі було обговорення стану реалізації проектів з реконструкції та будівництва, капітальних ремонтів приміщень бюджетних закладів, придбання необхідного обладнання та своєчасного освоєння бюджетних коштів, виділених з районного та обласного бюджетів у 2017 році.

Керівники галузей прозвітували щодо нинішнього стану та перспектив виконання робіт по кожному з об’єктів, які планується відремонтувати та реконструювати в рамках реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2017 рік.

Голова ради Олександр Покутній наголосив на тому, що бюджетні кошти повинні бути освоєнні найближчим часом з дотриманням всіх вимог процедури електронної системи публічних закупівель «ProZorro», незважаючи на будь-які складнощі, у визначені терміни.

За підсумками обговорення було вирішено під час наступної наради знову заслухати звіти розпорядників бюджетних коштів щодо стану виконання зазначених проектів, які фінансуються за рахунок районного та обласного бюджетів.

Залишити відповідь