Голова Пологівської РДА зібрав правоохоронців

Опубліковано в 15:08 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 128

Дороги району будуть контролювати щодо перевантажених вантажівок

21 липня під керівництвом голови Пологівської райдержадміністрації Артура Крупського відбулася нарада з правоохоронними органами за участю керівників установ, організацій, сільськогосподарських товариств та представників органів місцевого самоврядування.

Про це йдеться на сайті РДА

На нараді було розглянуто питання щодо соціально-оперативної обстановки на території району, про заходи щодо збереження автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами в літній період під час збирання врожаю та про дотримання карантинних заходів на території Пологівського району.

За словами начальника сектору моніторингу Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області Сергія Петрова у період з 12.07. по 19.07.2021 до Пологівського районного відділу поліції надійшло 187 заяв і повідомлень від громадян, із яких 10 містять в собі ознаки кримінального правопорушення.

Артур Крупський довів до відома присутніх, що на сьогодні на території району активно проводяться ремонти доріг в рамках проєкту Президента України «Велике будівництво». Разом з тим, головна задача місцевої влади – не лише розбудова, а й збереження оновлених автошляхів. Враховуючи значне підвищення температури, наразі особливо актуально налагодити систему контролю за дотриманням вантажними перевізниками габаритно-вагових параметрів транспорту.

Також, голова райдержадміністрації закликав до соціальної відповідальності та звернув увагу на необхідність налагодження ефективної взаємодії, посилення контролю з боку правоохоронних органів, аби не допустити того, щоб вантажівки руйнували збудовані автошляхи.

За підсумками наради було прийнято ряд рішень та поставлені завдання для виконання.

1 коментар на “Голова Пологівської РДА зібрав правоохоронців

Залишити відповідь