Голова Пологівської РДА звітував: про що запитали його пологівці?

Опубліковано в 17:17 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    494

Сьогодні в залі засідань районної ради голова Пологівської райдержадміністрації Артур Крупський звітував про роботу районної державної адміністрації за 2017 рік.

Метою звіту є належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності райдержадміністрації.

Під час звіту в залі засідань Пологівської районної ради були присутні мешканці району, члени громадських та волонтерських організацій, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, члени Громадської ради при райдержадміністрації, районної координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, представники органів місцевого самоврядування та ЗМІ.

Голова Пологівської РДА також визначив основні напрями роботи протягом 2018 року.

Найголовнішою проблемою на даний час є аварійний стан доріг загального користування, для приведення яких до нормального стану необхідно понад 700 млн. гривень.

Другим завданням на 2018 рік Артур Крупський вважає виділення ділянки для будівництва полігону з переробки твердих побутових відходів.

Ще одним важливим напрямом роботи є ремонт районних очисних та каналізаційних комунікацій, ремонт водогонів у місті, й проведення водогону до села Тарасівка.

Також протягом року райдержадміністрація сприятиме проведенню капітальних ремонтних робіт у Пологівській СРШ №2, вартістю близько 1,5 млн. гривень.

Останнім, але не менш важливим завданням, очільник району визначив здійснення розчищення русла річки Конка та ставу “Бублик” за рахунок коштів обласного, районного та міського бюджетів. Вартість робіт з очищення складає близько 30 млн. гривень.

Після публічного звіту Артур Крупський відповів на запитання учасників заходу.

Пологівці цікавилися строками облаштування полігону переробки твердих побутових відходів на території району, ремонту доріг загального користування та встановлення вагового контролю на території району.

Стосовно проблеми побудови на території району полігону з переробки ТПВ, очільник району зазначив, що наразі тривають перемовини із представниками “Держгеокадастру” щодо виділення ділянки для будівництва, проте сам проект на даний час перебуває на стадії моніторингу потенційними інвесторами.

На запитання щодо ремонту доріг Артур Крупський відповів, що для ремонту транспортного сполучення Кінські Роздори – Бердянськ у цьому році заплановано 7 млн. гривень; також наявні ще 12 млн. гривень на поточне утримання всіх інших доріг району.

Голова Пологівської РДА також наголосив на необхідності облаштування на території району пункту з вагового контролю для моніторингу перевантаженості великотонажного автотранспорту, що наразі становить дуже велику проблему.

Артур Крупський запевнив присутніх, що райдержадміністрація всіляко сприятиме вирішенню даних питань.

Насамкінець очільник району подякував працівникам РДА за сумлінну працю та висловив надію на співпрацю РДА, територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, жителів району, керівників підприємств, установ, організацій на благо району.

З повним текстом Публічного звіту можна ознайомитись за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1zcqmcxCXEMxDE7kJftss6So5E_Ri0DMAXkg9GI3pZ0/mobilebasic

Залишити відповідь