«ГРАН-ПРІ» Міжнародного конкурсу «Чорноморський бриз» виборов ЗАХК “Овація”

Опубліковано в 16:12 Новини, У районі, У регіоні    306

З 11 квітня по 14 квітня в м. Одеса проходив міжнародний фестиваль-конкурс «Чорноморський бриз», організатором якого є МГО «Європейська молодіжна ліга» (президент фестивалю-В.Нечитайло).

У номінації «Хореографічне мистецтво» взяли участь 80 танцювальних колективи з регіонів України та з Білорусії, Польщі, Болгарії і серед них в були пологівці – зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» Пологівської ДШМ і колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ.

На розсуд компетентного журі колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ в ІІ віковій категорії в номінації «Хореографічне мистецтво» в жанрі «Сучасний естрадний танець» представив хореографічну композицію «За лісами-горами» (постановник – К.Чорна).

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» (керівник – І.Ходус) взяв участь в двох вікових категоріях – у ІІ і ІІІ вікових категоріях: в жанрі «Сучасний естрадний танець» з композицією «Мадагаскар», в жанрі «Танці народів світу» з композицією «Єврейське подвір’я».

Колектив хореографічного відділення Пологівської ДШМ посів І місце, а зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація» виборов титул «ГРАН-ПРІ» конкурсу.

Вітаємо учасників та керівників колективів з перемогою, з такими високими досягненнями. Бажаємо творчого натхнення і нових злетів!

Батьки учасників колективів дякують голові райдержадміністрації А.Крупському, директору Пологівської ДШМ Л. Кас’яненко за сприяння участі в конкурсі, а керівнику «Овації» І. Ходус – за організацію та змістовне дозвілля дітей під час перебування в Одесі.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь