Губернатор завітав у Пологи. Що побачив? Кого привітав? Що питали пологівці? (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано в 17:33 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    694

Сьогодні, 30 листопада, в ході робочої поїздки, у м. Пологи прибув голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. 

Губернатор ознайомився з роботою ТОВ «Дніпрокераміка», провівши зустріч з керівництвом підприємства. Після чого, очільник області відвідав Пологівський районний будинок культури, де триває реконструкція, що найближчим часом має завершитись.

А у залі засідань Пологівської районної ради Костянтин Іванович провів зустріч з адміністративно-господарським активом району поділившись враженнями від нашого міста, підприємства “Дніпрокераміка” і надавши відповіді на усі поставлені запитання присутніми у залі.

Зокрема, місцеву громаду цікавила проблема відсутності пошти у селах району, дороги на Токмак, та амбулаторій у селах.

Дивіться відео на офіційній сторінці ПІК у Фейсбук:

Губернатор завітав у Пологи. Що побачив? Кого привітав? Що питали пологівці? (ФОТО, ВІДЕО)https://p-i-k.zp.ua/gubernator-zavitav-u-pology-shho-pobachyv-kogo-pryvitav-shho-pytaly-pologivtsi-foto-video/

Опубліковано Татьяною Кирьяновою Пʼятниця, 30 листопада 2018 р.

Після чого, голова Запорізької ОДА, голова Пологівської РДА, районної ради та міської ради вручили Грамоти кращим працівникам ТОВ «Дніпрокераміка» з нагоди відзначення 25-річчя, в тому числі і його керівнику – Андрію Чеберку.

Залишити відповідь