Губернатор зустрівся із залізничниками Пологівського вузла (ФОТО)

Опубліковано в 8:31 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    905

Працівники філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» обговорили програму розвитку на 5 років. Захід відбувся під час зустрічі із залізничниками Пологівського вузла в актовій залі ТЧ-4 на ст. Пологи.

Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбук пише Костянтин Бриль:

“За словами директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ Укрзалізниця» Миколи Кужавського, програма міститиме пропозиції кожного структурного підрозділу щодо пріоритетів розвитку підприємства та оптимальні шляхи їх реалізації. Найближчим часом, планується масштабна інвентаризація, а також реалізація визначених пріоритетів та перспективних завдань на найближчі роки.

В рамках Ради регіонального розвитку запоріжці говорили про розвиток області та України в цілому. І залізниця – не виключення. Сьогодні українська промисловість зробила чималий крок у напрямку віддалення від залежності від РФ. І перевезення вантажів є дуже важливим напрямком, який потрібно розвивати. Також, активна робота триватиме і в напрямку розвитку пасажироперевезень.

Ще одним важливим напрямком, який ми обговорили, стало питання протидії крадіжкам вантажів, елементів залізничної інфраструктури у регіоні та проведення відповідних заходів. Крадіжки майна – це проблема загальноукраїнського масштабу. І нині ми розуміємо, що після ліквідації транспортної міліції, проблема набула загрозливих масштабів. І в цих крадіжках задіяні цілі злочинні угрупування. Тож я вважаю, що транспортна охорона дуже потрібна на залізниці. Адже це не тільки громадський порядок, а й економічна безпека.

Також я звернув увагу присутніх на активну співпрацю «Укрзалізниці» та влади регіону. Серед прикладів – створення «Солдатського привалу» для захисників України. І якщо нині існують питання, які керівництво Придніпровської залізниці та влада можуть вирішити – їм буде приділено увагу. Зокрема, це стосується затримки виплат лікарняних працівникам транспорту.

На останок учасники робочої поїздки приділили увагу одноколійному металевому мосту через річку Мокра Московка. Цей міст довжиною 115,10 м, розташований на залізничному напрямку Запоріжжя – Комиш Зоря (перегін Передаточна – Ростуща, км 187+720 м) та знаходиться на балансі Хортицької дистанції колії регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Міст був побудований у 1903 році. За час експлуатації його двічі було зруйновано у 1920 та 1943 роках. Востаннє міст капітально ремонтували в 1948 році. Унаслідок виникнення ряду дефектів у прогонових конструкціях вже близько сорока років існувало обмеження швидкості руху пасажирських поїздів до 60 км/год, вантажних – до 40 км/год.

Тож протягом 2017-2018 років за власні кошти регіональної філії «Придніпровська залізниця» було здійснено капітальний ремонт мосту. Вартість ремонту складає 70,6 млн. грн.

Заміну обох металевих прогонових будов вагою 132 тонни кожна було проведено у два етапи. Подібну технологію робіт на Придніпровській залізниці було застосовано вперше. Загалом у комплексі робіт з капітального ремонту мосту були задіяні близько 100 працівників структурних підрозділів Придніпровської залізниці та 13 одиниць техніки. Проведені роботи дозволили зняти існуючі обмеження швидкості руху поїздів мостом, розташованим на стратегічно важливому напрямку. Швидкість руху зросла до 100/80 км/год. Це прискорить обіг тяги та навантажувальних ресурсів, а також підвищить безпеку руху поїздів на східному напрямку.”

Інформація та фото з офіційної сторінки Костянтина Бриля у Фейсбук

1 коментар на “Губернатор зустрівся із залізничниками Пологівського вузла (ФОТО)

  • ВСЁ ХОРОШО ,А КОГДА ЗАРПЛАТУ ПОДЫМУТ -ТИШИНА,Я КОГДА ИДУ В МАГАЗИН
    ИЛИ ПЛАТИТЬ ЗА КОМУНАЛКУ- МНЕ ИХ СЛОВА ПО Х Й.ЗАДРАЛИ ТРАНДУНЫ!

Залишити відповідь