ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА ШКОЛА СТАЛА УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ КЛИЧКО

Опубліковано в 17:07 Новини, У регіоні, Цікаво та корисно    256

Гуляйпільська школа №1 стала учасником одного з проектів фонду братів Кличків, пов’язаного з сортуванням сміття. Називається проект Zero Waste Day.

“КУ” Гуляйпільська ЗОШ I-III ступенів № “1 увійшла в ТОП-100 шкіл проекту Zero Waste School (Фонд Кличко). Всього подали заявки 1098 шкіл з усієї України. Уже в квітні команди, що складаються з директора, вчителя і трьох учнів разом пройдуть триденний тренінг з побудови команди, спланують власний проект і познайомляться з екоактивістами та лідерами думок. Даний проект покликаний ввести культуру сортування відходів в своїх школах і громадах. Восени випускники програми влаштовують Zero Waste Day в своїх громадах”, – йдеться в соцмережі в групі Гуляйпільської ОТГ.

1 коментар на “ГУЛЯЙПІЛЬСЬКА ШКОЛА СТАЛА УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ КЛИЧКО

  • І куди оте “відсортоване” сміття повезуть далі? Кличками у подарунок, чи може у Львів – вони ж до нас возили! Справа в тому, що майже жоден сміттьєвий полігон (свалки по місцевому) в Україні не те що ніяк не укомплектований обладнанням для цього, а навіть ніяк юридично й досі не оформлений! Рівно як і контейнери, та транспорт для збирання і перевезення сміття, не говорячи про його подальшу переробку! Майже всі українські свалки – незаконні! А гуляйпільска міська – й поготів! В рази страшніша за пологівську… Не з того влада починає – все це черговий піар, та чергова спроба, яка таки для декого увінчається успіхом, вкрасти та “відмити-відсортувати” гроші платників податків! )))

Залишити відповідь