Гуляйпільські дівчата показали “клас” у баскетболі!

Опубліковано в 14:01 Новини, У регіоні    214

21 та 23 лютого, в спортивних залах ДЮСШ, Гуляйпільської ЗОШ № 1 та Гуляйпільської СЗОШ, проходили змагання з баскетболу серед команд дівчат в залік 73-ї районної спартакіади школярів, присвяченої 95-й річниці з дня заснування Гуляйпільського району.

В змаганнях прийняло участь 12 команд. Спочатку, проходили зональні змагання, а потім фінальна частина змагань, яка відбулась у спортивному залі ДЮСШ.

У фінальній частині змагань за перемогу сперечалися команди: Гуляйпільської ЗОШ № 1, колегіуму «Лідер», Мирненської ЗОШ, Воздвижівської ЗОШ, Верхньотерсянської ЗОШ та Успенівської ЗОШ.

За результатами змагань, перше місце виборола команда дівчат Успенівської ЗОШ (вчитель фізичної культури Биковський Юрій), друге місце посіла команда дівчат Гуляйпільської ЗОШ № 1 (Притула Ігор, Тертишна Анжела), третє місце зайняла команда дівчат Воздвижівської ЗОШ (Приходько Валерій).

Церемонія нагородження команд відбувалася за участю начальника відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської міської ради Віктора Науменка, який вручив команді-переможцю перехідний кубок та диплом, гравцям грамоти. Команди-призери нагороджені дипломами.

Інформує: Гуляйпільська міськрада