Гуляйпільці познайомились з новим керівником району

Опубліковано в 16:39 Важливі, Новини, У регіоні    535

У Гуляйпільській райдержадміністрації заступила на посаду нова голова – Людмила Гришаєва.

Адміністративно-господарському активу району новопризначену керівницю представив перший заступник голови облдержадміністрації Іван Федоров. На зустріч були запрошені депутати місцевих рад, міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

− На території Гуляйпільського району на цей час створено три об’єднані територіальні громади, також залишаються території, які ще не об’єднались. Як показує досвід, децентралізація − це дієва можливість змінити свою територію, лише на місці вирішувати, як і куди спрямовувати кошти. Завершити реформу децентралізації на Гуляйпіллі − тепер одне із завдань нової голови. Окрім цього, існує чимало проблемних питань, у тому числі зі станом доріг, діяльністю закладів освіти району. Тож роботи попереду багато,  − наголосив Іван Федоров.

Посадовець ознайомив присутніх із Розпорядженням Президента України про призначення головою Гуляйпільської районної державної адміністрації Людмили Сергіївни Гришаєвої.

Людмила Гришаєва – уродженка м. Гуляйполя. Закінчила Одеський державний економічний університет за фахом «бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності». З 2015 року – перший заступник голови Гуляйпільської РДА.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Гуляйпільському районі, Іван Федоров відвідав спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де розпочинається капітальний ремонт будівлі. Проєктом передбачено повний комплекс заходів з термомодернізації будівлі, підвищення ефективності роботи систем теплопостачання, вентиляції, пожежної безпеки, забезпечення доступності на всі три поверхи маломобільних груп населення, створення нового освітнього середовища. Кошти на цей проєкт виділив Європейський інвестиційний банк у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Посадовець також оглянув комунальну техніку, яка знаходиться на зберіганні в гаражних приміщеннях школи.

Повідомляється на сайті Запорізької ОДА

Залишити відповідь