Гуляйпільці – серед переможців обласного конкурсу ялинових прикрас

Опубліковано в 12:55 Новини, У регіоні    251

У рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» з метою популяризації народних традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних умінь і навичок по виготовленню ялинкових прикрас, які символізують та відображують регіональні традиції, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді, з 19 вересня до 4 грудня 2017 року пройшов обласний конкурс ялинкових прикрас “Моя Новорічна мрія”. У ньому взяли участь і роботи учнів Гуляйпільського колегіуму, які стали переможцями районного етапу даного Конкурсу.

Представлені роботи оцінювалися за такими критеріями: відповідність тематиці конкурсу, оригінальність художнього дизайну, індивідуальність творчих прийомів, композиційна досконалість роботи, якість оформлення та доцільність використання експонатів для оформлення ялинки Новорічно-різдвяного фестивалю Запорізької області на пл. Фестивальній м. Запоріжжя.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 11.01.2018 № 20 «Про підсумки обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед 9 учасників-переможців району визначено 4 переможці із числа учнів колегіуму, яким присуджено:

І місце – Коростильову Олегу, учневі 9А класу, (вчитель Коростильова Ю.І.);

ІІ місце – Задорожнюку Тимуру, Васецькій Марії, учням 2А класу (вчитель Самовол Л.І.);

ІІІ місце – Кондратенко Катерині, учениці 2Б класу (вчитель Стаценко Н.А.).

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА від 11.01.2018 №20 за результатами обласного конкурсу ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» заклади освіти, роботи яких посіли І, ІІ, ІІІ призові місця у Конкурсі, відзначені Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, які будуть вручені на шкільному або районному святі «Парад зірок», а згідно наказу відідлу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації від 17. 01.2018 №018 вчителі, які підготували учнів-переможців, за результативну роботу з обдарованими дітьми представлені до нагородження Грамотами районного відділу освіти, молоді та спорту.

Вітаємо учнів та їх наставників з перемогою! Молодці! Так тримати!

Джерело: gplider.at.ua

Залишити відповідь