Гуляйполе пристосоване для людей з обмеженими можливостями

Опубліковано в 21:10 Новини, У регіоні    241

На сьогодні, найважливіші в Гуляйпільському районі об’єкти пристосовано до осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Про це інформує: Гуляйпільська районна державна адміністрація

В районі створені необхідні умови для вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до першочергових об’єктів громадського та житлового призначення (установ місцевих органів влади, соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, автовокзалу тощо). Близько 80 % об’єктів облаштовані засобами для безперешкодного доступу, з них 50 % об’єктів облаштовані пандусами та мають безперешкодний доступ до приміщень, близько 30 % об’єктів, що не облаштовані пандусами – облаштовані іншими засобами для безперешкодного доступу (поручні, дзвінки виклику, кольорові східці тощо), 20 % – внесені в детальний план облаштування.

Райдержадміністрацією затверджено детальний план облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення Гуляйпільського району щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік. До відповідальних виконавців доведена необхідність його виконання. По результатам І півріччя 2017 року та проведеного територіями моніторингу на черговому засіданні комітету доступності відкориговано детальний план облаштування об’єктів.

При реконструкції, будівництві нових об’єктів, капітальних ремонтах, переплануванні та переобладнанні – передбачаються заходи щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями, які є обов’язковими до виконання проектними організаціями та замовниками. Враховуючи це, прийняття в експлуатацію об’єктів здійснюється за умови забезпечення безперешкодного доступу до них інвалідів.

Питання доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної сфери постійно перебуває на контролі у райдержадміністрації.

Детальний план
облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2017 рік

№ з/п Перелік об’єктів, які необхідно обладнати для безперешкодного доступу осіб з обмеженими можливостями у 2017 році План дій, які необхідно здійснити по кожному об’єкту для вільного доступу осіб з обмеженими можливостями Відмітка про виконання
1 Любимівський ФАП Пандус/поручні Облаштовано
2 Темирівський ФП Пандус/поручні Об’єкт буде перенесено в план на ІІ півріччя 2017 року
3 Успенівська амбулаторія ЗПСМ Поручні Об’єкт буде перенесено в план на ІІ півріччя 2017 року
4 Районний краєзнавчий музей Пандус/поручні Виконання робіт по облаштуванню перенесено на І півріччя 2018 р.
5 Залізничний будинок культури Пандус Виконання робіт по облаштуванню перенесено на І півріччя 2018 р.
6 Пониження бордюрів на території міста (магазин «Гарячий хліб» біля хлібопекарні) Пониження бордюрів Виконано

Залишити відповідь