«Хай мрії збуваються»: 15-річна Анастасія зустрілась зі своєю мамою у Пологах

Опубліковано в 12:32 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    921

Присвятити хоча б часточку свого життя тому, щоб здійснити мрії дітей. Під таким гаслом працює дорослий колектив Пологівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей вже другий рік поспіль в рамках програми «Хай мрії збуваються».

П’ятнадцятирічна Анастасія, мешканка Більмацького району, вимушено звернулася за допомогою до закладу.
Весною дівчинка написала листа про те, що її мрія ніколи не змінювалася.

«Мені часто сниться один і той самий сон, ніби я сиджу вночі на березі річки і спостерігаю, як падають зірки. – пише дитина. – Зірочок падає багато, а бажання в мене тільки одне – мені дуже хотілося б зустрітися зі своєю мамою: обійняти її, розказати, як я сумую за нею, як хвилююся, як прагну подарувати їй своє тепло і увагу. Я знаю, що це бажання майже неможливо здійснити, та я все одно так хочу зазирнути їй у вічі…».

Анастасія – незмінна учасниця та ведуча заходів, які проводяться закладом. Вона не один раз ставала свідком, як дорослі прикладали всі свої зусилля, щоб здійснити дитячі мрії.

І хоча її мамі було, дійсно, дуже складно зустрітися з дитиною, оскільки вона за покликом серця служить у Збройних Силах України, беручи участь у бойових діях на Сході країни, цю довгоочікувану зустріч все ж вдалося організувати.

А скільки ж ще дітей потребують від дорослих турботи, уваги, співчуття, поваги, розуміння, теплоти…

А скільки ще дітей прагнуть бути почутими, щоб дорослі пізнали їхні мрії, хоча б найзаповітніші – бути поряд з рідними людьми!

За інформацією служби у справах дітей

Залишити відповідь