Хортиця гостинно запрошує всіх на Покрову (ВІДЕО)

Опубліковано в 16:40 Афіша, Відео-галаеря, Новини, У регіоні    464

Цьогоріч, традиційно, з 12 по 14 жовтня у Запоріжжі відбудуться святкові заходи в рамках Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Фестиваль проводиться з метою об’єднання зусиль всіх небайдужих до відродження українського козацтва, поширення та популяризації національних культурних традицій, та обміну культурним досвідомпід гаслом: «Хортиця єднає Україну!».

Отже, на острові Хортиця відбудуться цікаві культурно-мистецькі, науково-просвітницькі та спортивно-масові заходи: конференції, традиційні козацькі ігри та змагання, обласна культурно-мистецька акція майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги», театралізоване ландшафтне дійство, святковий концерт за участю кращих художніх колективів України.

Також відбудеться показ театралізованого прологу урочистостей фестивалю на «Козацькому колі», показ концертної програми на оглядовому майданчику Музею історії запорозького козацтва, концертпровідних творчих колективів та окремих виконавців Запорізької області та областей України на «Козацькому колі», туристична виставка «Гостинне Запоріжжя» на території історико- культурного комплексу «Запорозька Січ» Національного заповідника «Хортиця».

Також нагадуємо, що віднедавна 14 жовтня є державним святом – Днем Захисника України та неробочим днем, тому маємо чудову нагоду провести час у родинному або дружньому колі в колисці запорозького козацтва.

Залишити відповідь