Хроніка кримінальних подій та порушень в Пологівському районі за тиждень

Опубліковано в 11:34 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    405

У період з 20 по 27 липня до Пологівського відділу поліції надійшло 138 звернення та повідомлень громадяніз яких 5 містять в собі ознаки кримінального правопорушення (вказані матеріали внесено до ЄРДР).

3 факти крадіжки:

Так, 23 липня о 08:40 до Пологівського відділу поліції надійшло повідомлення від жінки 1972 року народження, про те, що  з банківської картки зникли гроші в сумі 3000 грн. Слідчим відкрито кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.185 КК України (Крадіжка), проводяться слідчі дії.

2 факти нанесенні тілесних ушкоджень:

24 липня о 11:47 до Пологівського відділу поліції надійшло повідомлення від чоловіка 1981 року народження, про те що знайомий наніс тілесні ушкодження. Працівниками сектору превенції встановлено особу правопорушника, ним виявився місцевий мешканець 1972 року народження.

Також, 24 липня о 19:47 року народження звернувся чоловік 1957 року народження, про те, що  в ході сварки син 1980 року народження наніс тілесні ушкодження. За всіма фактами слідчими відкрито кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення за ознаками ст..125 КК України, тривають слідчі дії.

За вказаний період слідчими повідомлено про підозру 4 особам правопорушникам по 3 кримінальним провадженням, які здійснювали крадіжки особистих речей з домоволодінь громадян. Та до суду скеровано 2 кримінальних провадження стосовно 2 осіб правопорушників за вчинення кримінального правопорушення за ознаками ст.. 185 (Крадіжка) КК України.

Крім цього за вказаний період складено 47 адміністративних протоколи, а саме по лінії Безпеки Дорожнього Руху –32, по лінії забезпечення публічної безпеки та порядку 15 адміністративних протоколи.

За вищевказаний період поліцейськими складено 1 адміністративний протокол за ознаками ст.. 44-3 КУпАП щодо порушення правил карантину за місцем роботи, а саме реалізація товарів без засобів індивідуального захисту.

Також, поліцейськими складено 3 адміністративних протоколи за ознаками вчинення адміністративного правопорушення за ознаками ст..130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Пологівський відділ поліції нагадує мешканцям району про дотримання карантинних заборон встановлених Кабінетом Міністрів України.

Залишити відповідь